VÝPRODEJ SE SLEVAMI -50% A DOPRAVOU ZDARMA NAD 2000 KČ!
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Pes v létě

Léto je skvělý čas strávit s psem venku, ale je důležité vzít v úvahu několik důležitých faktorů, abyste udrželi svého psa v bezpečí a pohodě během teplých měsíců:

  1. Hydratace: Zajistěte, aby váš pes měl vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu. Během horkého počasí je důležité zajistit dostatečný přístup k vodě a pravidelně ji doplňovat.

  2. Procházky a cvičení: Snažte se procházky se psem plánovat na časná rána nebo pozdní večery, kdy jsou teploty nižší. Vyhněte se chůzím ve vypalujícím slunci, abyste předešli přehřátí a popáleninám na tlapkách.

  3. Chlazení: Poskytněte psovi místa s přístupem k stínu a čerstvému vzduchu. Můžete také zvážit použití chladicích podložek nebo venkovních bazénků, kde se pes může ochladit.

  4. Nikdy nenechávejte psa v zaparkovaném autě: V horkých letních dnech je nebezpečné nechat psa v automobilu, i když je okno částečně otevřené. Teplota v automobilu se rychle zvyšuje a může způsobit přehřátí a vážné zdravotní problémy až smrt.

  5. Ochrana tlap: Při procházkách na horkém povrchu (jako je asfalt) ujistěte se, že jsou tlapky vašeho psa chráněny. Povrchy mohou být velmi horké a způsobit popáleniny. Pokud je povrch příliš horký pro vaše ruku, je příliš horký i pro tlapky psa.

  6. Ochrana před parazity: V létě je vyšší riziko výskytu klíšťat a blech. Ujistěte se, že je váš pes chráněn proti těmto parazitům pomocí vhodných antiparazitik doporučených veterinářem.

Pamatujte, že každý pes je individuální, a proto je důležité pozorovat svého psa a reagovat na jeho potřeby. Pokud máte jakékoliv obavy ohledně zdraví nebo pohody vašeho psa během letního období, konzultujte s veterinářem.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Skvělé tipy, slevy i akční novinky!
Stačí zadat Váš email.
O nás

Výroba a prodej chovatelských potřeb

Tomáš Palatý

Palackého 147/4

Kontaktujte nás
Zavolejte nám na tel.: 777 282 683
e-mail: mum6@seznam.cz
 
 
 
© Copyright 2018 – 2023 Palkar.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz