VÝPRODEJ SE SLEVAMI -50% A DOPRAVOU ZDARMA NAD 2000 KČ!
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Vše o psích plemenech
  4. Není tvůj pejsek smutný?

Není tvůj pejsek smutný?

Rozpoznání, zda je pes smutný, může být založeno na pozorování jeho chování a známek, které mohou naznačovat, že se necítí dobře nebo je podrážděný. Zde je několik příznaků, které by mohly naznačovat, že pes je smutný:

  1. Změna chování: Pes, který je smutný, se může chovat odlišně než obvykle. Může se stát tichým a izolovaným, vyhýbat se interakci s lidmi nebo jinými psy, nebo naopak být nadměrně přilepený a hledat neustálou pozornost.

  2. Ztráta zájmu: Pes, který je smutný, může ztratit zájem o aktivity, které obvykle miluje. Například může se nechovat nadšeně při nabídce jídla nebo oblíbených hraček, nebo se nechtít zapojit do her a procházek.

  3. Úbytek chuti k jídlu: Smutný pes může ztratit chuť k jídlu a odmítat jídlo, které by jinak rád jedl. Pokud trvá ztráta chuti k jídlu delší dobu, je důležité se poradit s veterinářem, protože může být známkou zdravotních problémů.

  4. Neobvyklá ospalost nebo zvýšená spavost: Pokud pes spí více než obvykle a zdá se, že je unavený a neaktivní, může to být známkou smutku.

  5. Změny ve stravovacích návycích: Pes může začít přežvykovat věci, které by normálně nežvýkal, nebo projevovat žvýkací zvyky z dětství. Tyto změny mohou být způsobeny úzkostí nebo stresovou reakcí.

  6. Lízání, drbání nebo olizování tlap: Pes může přehnaně olizovat nebo lízat své tlapky, což může být známkou úzkosti nebo nepohodlí.

Je důležité si uvědomit, že tyto příznaky mohou mít i jiné příčiny, jako je zdravotní problém, a proto je vždy dobré se poradit se veterinářem, pokud si všimnete trvalých změn ve chování nebo stavu svého psa.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Skvělé tipy, slevy i akční novinky!
Stačí zadat Váš email.
O nás

Výroba a prodej chovatelských potřeb

Tomáš Palatý

Palackého 147/4

Kontaktujte nás
Zavolejte nám na tel.: 777 282 683
e-mail: mum6@seznam.cz
 
 
 
© Copyright 2018 – 2023 Palkar.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz